Z wiekiem skóra staje się coraz mniej elastyczna, miękka, pojawiają się pierwsze zmarszczki, a warstwa tkanki tłuszczowej, która do tej pory nadawała skórze objętości, z wiekiem zanika, a wraz z nią zacierają się rysy i owal twarzy. Na szczęście medycyna estetyczna pomaga odwrócić te zmiany. Jednym z zabiegów, który może poprawić ten stan rzeczy jest zabieg z wykorzystaniem preparaty Sculptra.

Jak działa preparat SCULPTRA

Preparat SCULPTRA™ został stworzony po to, by odwrócić wszystkie te procesy! Jest to środek wolumetryczny, czyli przywracający objętość twarzy. Jak działa Sculptra? Preparat na bazie kwasu polimlekowego pobudza odbudowywanie utraconego kolagenu. To idealny sposób na odzyskanie naturalnego owalu twarzy, usunięcia zmarszczek mimicznych, wypełnienie opadniętych policzków, podniesienie kącików ust i usunięciu bruzd nosowo-wargowych.

Efekty zabiegu SCULPTRA

Preparat stopniowo się aktywuje, a efekty widoczne są ponad dwa lata. Po upływie tego czasu substancja całkowicie rozkłada się w organizmie pacjenta. Nie jest szkodliwa dla zdrowia i nie przynosi żadnych negatywnych efektów ubocznych. Ludzki organizm dobrze toleruje kwas polimlekowy, dlatego pacjent nie wymaga hospitalizacji i nie musi borykać się z powikłaniami po zabiegu. W celu osiągnięcia najlepszych efektów, należy powtórzyć zabieg 2-3 razy, ostateczny rezultat uwidacznia się po około 6 tygodniach.

Zapraszamy na zabieg do salonu kosmetycznego Afrodyta Expert of Beauty w Warszawie.

UsługaCena
Sculptraod 1500 zł


Zobacz cały cennik