Z pewnością każdy słyszał choć raz o powiększaniu ust przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego lub botoksu. Są to obecnie jedne z najpopularniejszych metod, jeśli chodzi o właściwe wykonanie tego zabiegu. Należy jednak pamiętać o tym, że jeśli mowa o powiększaniu ust, zabieg ten powinien zostać wykonany przez profesjonalistę. Warto też przed zabiegiem odbyć rozmowę z pacjentem, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Pamiętajmy bowiem o tym, że jedynymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu modelowania ust są różnego rodzaju infekcje, przyjmowanie antybiotyków czy laktacja. Nie zaleca się też wykonywania tego zabiegu w przypadku kobiet w ciąży. Jeśli jednak żadne z powyższych nie występuje, lekarz, po przeprowadzeniu dokładnej rozmowy z pacjentem, może wykonać zabieg powiększania ust.

Modelowanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego i botoksu

To, co jest kluczowe, jeśli chodzi o modelowanie ust za pomocą kwasu hialuronowego lub botoksu, to fakt, aby uniknąć wrażenia groteskowości. Dlatego też, za każdym razem, kiedy zabieg ten jest wykonywany, ustalana jest indywidualnie dawka substancji, która zostanie wstrzyknięta pacjentowi. Wiele oczywiście zależy od tego, jaki dokładnie efekt pacjent chce osiągnąć, niemniej jednak rolą dobrego lekarza jest doradzenie pacjentowi w taki sposób, aby finalny efekt nie był karykaturalny.

Jak długo trwa zabieg modelowania ust za pomocą kwasu hialuronowego i botoksu?

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj substancji się zdecydujemy, w obu przypadkach zabieg trwa kilkanaście minut. Jest praktycznie bezbolesny. Jedyne, co możemy odczuć to delikatne ukłucie. Iniekcja wykonywana jest za pomocą bardzo cienkiej igły, w związku z tym po wkłuciach nie zostają ślady.

Efekty i trwałość zabiegu

Kiedy decydujemy się na zabieg powiększenia ust, musimy też liczyć się z tym, że nie jest to zabieg trwały. Jeśli chcemy utrzymać efekt pełnych i symetrycznych ust, należy go powtarzać. Nie można tego jednak robić częściej niż raz na kilka miesięcy. Z reguły termin następnej wizyty ustala się indywidualnie z lekarzem, który wykonuje zabieg. Czasem może to być 8 tygodni, a czasem 10. Przyjmuje się jednak, że nie powinno się zabiegu modelowania ust wykonywać częściej niż raz na 2-3 miesiące.

Powiększanie ust w salonie kosmetycznym Afrodyta Expert of Beauty

Salon Afrodyta Expert of Beauty z Warszawy zaprasza na zabieg powiększania i modelowania ust. Przywracamy młody, naturalny kształt warg, a także modelujemy usta asymetryczne. Efekty widoczne są natychmiast po wykonaniu zabiegu i utrzymują się nawet rok. Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego to zabieg szybki i niemalże bezbolesny. Po zabiegu usta zyskują objętość, nie tracąc swojej naturalności, a dodatkowo są lepiej nawilżone i ujędrnienie. Pacjentka po zabiegu nie wymaga hospitalizacji, może wrócić do codziennych zajęć.

UsługaCena
Wypełnianie zmarszczek-kwas hialuronowyod 1200 PLN
Korekta kształtu ust / powiększanie ustod 1200 PLN
Modelowanie kształtu twarzy (volumetria)od 2000 PLN


Zobacz cały cennik